Interiéry

Interiéry

Fotorealistické vizualizace interiéru pro bytové jednotky, interiéry soukromých rezidencí, kuchyně, koupelny, kanceláře...

Společnou komunikací nastavíme cíl a úroveň vizualizace interiéru.

  • co má vizualizace interiéru dokázat pro Váš obchod ?
  • jaké prostory v projektu se k tomu nejlépe hodí ?
  • jaké použijeme vnitřní vybavení ?
  • odkud a kam se budeme dívat ?
  • stačí Vám pouze statická vizualizace nebo chcete panoramatické virtuální prohlídky ?
  • jaké máte připravené prostředky na tuto vizualizaci?
  • jaké jsou technické parametry pro vizualizaci

Profesionální vizualizace může být vybavena dle individuálních návrhů architekta nebo designéra, s použitím vysoce detailních 3D modelů nábytku a doplňků, pochopitelně s patřičným časovým prostorem na výrobu vizualizace a ohodnocením ... nejde prostě super práci udělat za půl dne...

Vizualizace interiéru se standardními 3D modely, bez extrémních nároků na detail vyrábíme rychle, se zachováním kvalitního grafického výstupu fotorealistické vizualizace, nicméně v této části nečekejte funkci designéra.

Jak probíhá realizace vizualizace interiéru
Zhotovení vizualizace interiéru spočívá ve vytvoření modelu interiéru. Budeme od Vás potřebovat dokumentaci objektu, ze které je patrna podoba interiéru. Vystavěný interiér je potřeba zařídit pomocí knihovny prvků nábytku a doplňků, nebo lze vybavení interiéru vytvořit dle návrhů architekta a designéra. Druhé řešení je cenově náročnější. Pokud chcete obdržet pouze jeden obrázek interiéru, tak určíte pozici kamery a směr záběru.
Je tak možné dopředu omezit rozsah prací pouze na zamýšlený směr a cenu vizualizace interiéru tak zlevnit. Pokud ovšem chcete získat virtuální prohlídku, pak bude interiér zařízen v celém rozsahu.

Tento rozsah musí být i pro provedení 3D Walk. Připravená scéna se nasvítí podle běžných denních podmínek, tedy světlem pronikajícím okny. Možné je osvětlení i umělými zdroji světla a kombinace obou. To vše je na Vašem rozhodnutí.

Technické parametry vizualizace interiéru si nastavíme dle potřeb Vašich tiskařů nebo webdesignérů. Jsme schopni se s nimi pobavit a vyladit požadavky s možnostmi.

A nyní trochu textu pro roboty - prosím, Vy to nečtěte, raději se zastavte na kávu nebo si zatelefonujeme, daleko snáze se domluvíme a pochopíme, co od sebe můžeme očekávat...

Vytváříme fotorealistické vizualizace interiéru pro nejnáročnější klienty, stejně tak rychlé nenákladné vizualizace interiéru. Interiér bytu, kanceláře, banky, prodejny - to vše lze díky vizualizaci interiéru vidět před výstavbou. Vizualizace interiéru pomáhá při prodeji nových bytů, pomáhá při doladění samotného projektu s ohledem na interiér. Vizualizace interiéru je prezentovatelná v tištěných i elektonických médiích.